17 липня — день Конституції в Південній Кореї

0
81

День Конституції в Південній Кореї (Jeheonjeol / Constitution Day in South Korea) щорічно відзначається 17 липня — це день проголошення Конституції країни в 1948 році. Офіційно день Конституції затвердили 1 жовтня 1949 роки після введення в дію Закону про громадські святах країни. Перша Республіка Південна Корея була формально заснована 18 серпня 1948 року.

Починаючи з 2008 року, День Конституції не є вихідним днем ​​для робітників і службовців, хоча вважається святковим. У цей день ніяких особливих заходів за винятком офіційних урочистостей в Сеулі і великих містах Південної Кореї, не проводиться. Також протягом багатьох років традиційними стали марафонські забіги, що проводяться в різних куточках країни.

Історія Південної Кореї починається з радянсько-американської угоди в кінці літа 1945 року про поділ сфер впливу на півострові. За цим договором частина Кореї на південь від 38 паралелі переходила під юрисдикцію США, північна ж — під юрисдикцію Радянського Союзу. В історії країни чергувалися періоди демократичного і авторитарного управління.

З часу свого заснування Південна Корея пройшла великий шлях у розвитку свого освіти, економіки та культури. У 1960-х роках країна була однією з найбідніших в регіоні, тоді як зараз — це розвинене промислове держава.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here