У Нідерландах розробили розкішну пасажирську субмарину Neyk

0
113

Розкішними можуть бути не тільки яхти, автомобілі і літаки, а й підводні човни. Підтвердженням тому стала субмарина під назвою Neyk, розроблена компанією Ocean Submarine з Нідерландів.

Роботи над її створенням тривали вісім років спільно з корифеями світової інженерної думки, включаючи Rolls-Royce, MTU (виробник дизельних двигунів) і Bosch. В результаті вийшов чудовий обтічний каплевидний підводний корабель завдовжки 19 метрів і вагою 100 тонн. Субмарина має модульну конструкцію, розроблену спільно з NASA.

У Нідерландах розробили люксовую пасажирську субмарину Neyk

сьогодні о 11:05, Олександр Агєєв ,

0

Підводний човен Neyk

Розкішними можуть бути не тільки яхти, автомобілі і літаки, а й підводні човни . Підтвердженням тому стала субмарина під назвою Neyk, розроблена компанією Ocean Submarine з Нідерландів.

Роботи з її створення тривали вісім років спільно з корифеями світової інженерної думки, включаючи Rolls-Royce, MTU (виробник дизельних двигунів) і Bosch. В результаті вийшов чудовий обтічний каплевідний підводний корабель завдовжки 19 метрів і вагою 100 тонн. Субмарина має модульну конструкцію, розроблену спільно з NASA.

Підводний човен Neyk

Вона зможе занурюватися на глибину до 150 метрів і розвивати швидкість до 28 км / год за допомогою двох 100-кіловатних електричних двигунів, що працюють від бортових акумуляторів або від «надводного» дизель-генератора Rolls-Royce 4000 U83. Завдяки системі повороту, двигуни можуть забезпечити крутий розворот човна на 180 градусів за лічені секунди.

Просторий пасажирський салон обладнаний шістьма величезними ілюмінаторами, шкіряними сидіннями з ременями безпеки, великими столами, плоским телеекраном, бібліотекою і навіть (за бажанням замовника) водолазним шлюзом. Субмариною управляє екіпаж у складі першого і другого пілота. Металева носова частина човна також за бажанням замовника може бути замінена акриловим куполом. Про вартість човна поки нічого невідомо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here