Windows скоро втратить звання найпоширенішої ОС

0
710

Зараз частки на ринку Windows і Android практично зрівнялися. Про це повідомляє ARRAYnews з посиланням на hyser.com.ua.

Найближчим часом під управлінням Android буде працювати більше пристроїв, ніж під управлінням Windows, ця інформація випливає з статистики аналітичної компанії StatCounter.

Дослідники StatCounter прийшли до висновку, що зовсім скоро Windows втратить лідерство у всесвітній павутині. Вони стверджують, що платформа Microsoft найближчим часом перестане бути найпоширенішою ОС для доступу в інтернет. Зараз частки Windows і Android практично зрівнялися.

За підрахунками аналітиків, частка Android серед пристроїв, що виходять в інтернет, становить 37,4%. У той же час, частка гаджетів на Windows закріпилася на позначці 38,6%. Для прикладу, ще п’ять років тому, в січні 2012 року, частка Windows становила 82%, Android — 2,2%.

Зараз платформа Android домінує на ринку смартфонів: на її частку припадає близько 80% ринку. Статистика StatCounter враховує всі точки доступу — настільні комп’ютери, ноутбуки, планшети і смартфони.

Раніше експерти «Лабораторії Касперського» повідомили, що Android незабаром стане основною мішенню хакерів в Інтернеті. Ця ОС вже зараз знаходиться в числі лідерів, які найчастіше атакують зловмисники. Надалі тенденція посилиться

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here