Психологи розповіли, в якому віці жінкам більше не потрібні чоловіки

2
1985

Психологи розповіли, коли жінкам чоловіки більше не потрібні. У одних це відбувається після 30, у інших — ближче до пенсії або клімаксу.

Основною причиною відмови жінок від відносин з чоловіком психологи назвали невпевненість. Після 30 років або ближче до пенсійного віку багато жінок втрачають зовнішню привабливість, повніють, живуть з вічної втомою в очах. Вони вважають, що чоловіки ніколи не подивляться на подібну жінку, тому просто закриваються від зовнішнього світу і переконують себе і оточуючих, що і без чоловіка жити добре.

Другорядна причина — невіра в існування щирої любові і щасливих сімей. Статистика розлучень з кожним роком все збільшується, жінки перестають вірити в чоловіків, які готові прожити з однією все життя. В даному випадку жінка принципово не йде на контакт з сильною половиною людства, вважає, що все в житті доб’ється сама, без родини і чоловіків. Психологи відзначають, що саме з цієї причини жінки частіше стають феміністками.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Если свинья разжирела,перестала следить за собой,как она может рассчитывать на какие то отношения с мужчиной? Куриный мозг самки человека все ждет прынца?

    • Если свинья разжирела — пикничок не за горами. И «прынцы-хачики» всегда этого ждут… Нужно быть в форме!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here