10 способів збільшити час автономної роботи Apple Watch

0
139

Акумулятор годинника Apple Watch забезпечує до 18 годин роботи в змішаному режимі, включаючи доставку повідомлень, управління плеєром, використання додатків і т.д. Дотримуючись кілька простих правил, можна ще більше збільшити час автономної роботи пристрою. У цій статті ви прочитаєте, як налаштувати ті чи інші опції так, щоб стримати апетит свого гаджету.

1. Використовуйте чорний циферблат
Чорні циферблати можуть зберегти чимало часу автономної роботи для годиників Apple. Справа в тому, що компанія вперше застосувала в своїх портативних гаджетах OLED-дисплей. Він відрізняється від LCD-панелей способом виведення зображення. У такому типі матриці кожен конкретний піксель є окремим світлодіодом, і заміна його кольору на чорний припиняє генерацію будь-якого відтінку. Отже, це зупиняє процеси, що відповідають за постачання енергії, необхідної для підсвічування даного пікселя. Таким чином, використання чорних циферблатів призводить до економії ресурсів акумулятора Apple Watch.

2. Вимкніть push-повідомлення
Push-повідомлення — безумовно, корисна функція, проте вона потрібна далеко не для всіх додатків. У розділі Мій годинник -> Повідомлення — можна вимкнути сповіщення від непотрібних програм. Чим менше додатків будуть відправляти сповіщення, тим довше будуть працювати Apple Watch.

3. Позбавтеся від зайвих додатків
Кожен встановлений на iPhone додаток, що підтримує версію для Apple Watch, обмінюється даними зі смарт-годиником. Якщо ви не користуєтеся тією чи іншою програмою, потрібно видалити її з домашнього екрану годиника Apple. Зробити це дуже просто: зайдіть в розділ Мій годинник в додатку Apple Watch на iPhone і перегорніть вниз.

4. Закрийте «підозрілі» програми
У більшості випадків вам не треба думати про роботу додатків на Apple Watch. Однак запущені завдання іноді можуть давати збої. Цей проблемний момент вирішується практично в пару натискань. Якщо ви підозрюєте який-небудь додаток, зробіть подвійний клік розташованої на бічній стороні кнопки для виклику панелі задач. Жестом свайп вгору закрийте невикористовувані програми.

5. Використовуйте екорежим
Вбудований акумулятор Apple Watch забезпечує до 18 годин роботи Apple Watch в змішаному режимі, 6,5 годин відтворення музики, 3 години в режимі розмови. Для екстрених випадків Apple розробила режим економії енергії. У ньому годинник позбавлений більшої частини свого функціоналу, але здатний пропрацювати до 72 годин. Щоб включити екорежим, виконайте наступні дії: проведіть пальцем вгору на циферблаті годинника, щоб відкрити Пункт управління; виберіть рівень заряду акумулятора у відсотках, після чого натисніть «екорежим»> «Продовжити».

6. Вимкніть паралакс-ефект
Паралакс-ефект на екрані Apple Watch безперервно використовує дані з датчиків руху, що, зрозуміло, позначається на часі автономної роботи. Тому відкриваємо додаток на iPhone і йдемо за адресою Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ. Тут потрібно активувати пункт Зменшення руху.

7. Перезавантаження
Якщо Apple Watch стали розряджатися швидше звичайного — є сенс перезавантажити пристрій. Для цього натисніть і утримуйте одночасно колесо Digital Crown і бічну кнопку. Зачекайте, поки на екрані годинника не з’явиться логотип Apple.

8. Режими «Не турбувати» і «Авіарежим»
Якщо ви хочете продовжити час автономної роботи Apple Watch, налаштуйте на гаджеті режим «Не турбувати». Годинник не буде показувати повідомлення і, відповідно, гаджет не буде активовувати дисплей. Розумне використання функції може додати Apple Watch як мінімум пару годин автономної роботи. В екстрених випадках є сенс активувати «Авіарежим».

9. Вимкніть «Привіт, Siri»
Apple Watch безперервно слухають користувача, дозволяючи викликати голосового помічника без натискання на Digital Crown. Відключення цієї функції дозволяє заощадити дорогоцінний заряд акумулятора. Якщо ви не часто користуєтеся персональним асистентом, відключити функцію «Привіт, Siri». Щоб викликати Siri вам необхідно буде натиснути і потримати колесо Digital Crown.

10. Вимкніть пристрій
Залишилися останні відсотки батареї і годинник ось-ось вимкнеться — виключіть його самі, тим самим зекономивши заряд для екстрених випадків.

Джерело macdigger.ru

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here